Utrzymać go w czystości: umyć samochód na niedzielę

W wielu krajach kierowcy są niedziele na samochód umyć ich zaufanie przed zamkniętymi drzwiami. Jest to irytujące, ponieważ wielu ludzi brakuje w zwiększonej ilości pracy w ciągu tygodnia po prostu czasu do pielęgnacji samochodu.

Większość Niemców opowiada się za podniesieniem myjnię zakazu niedziele.

Większość Niemców opowiada się za podniesieniem myjnię zakazu niedziele.
Copyright: ARAL

Ponieważ istnieje rzeczywiście nic dziwnego, że mówi się w ostatnim badaniu Aral 56 procent Niemców przeciwstawić zakazu myjni w niedzielę. Tylko dla 26 procent niedzielę jest wciąż poza granice jako dzień mycia samochodów, 18 procent jest niezdecydowanych w tej kwestii.

Urządzenia do mycia są zamknięte w niedziele w następujących stanach: Badenia-Wirtembergia, Brema, Dolna Saksonia, Nadrenia Północna-Westfalia, Nadrenia-Palatynat i Saara. W Bawarii i Hesji, miejscowy organ gminy lub planowanie zadecyduje. We wszystkich innych krajach, myjnia jest dozwolona w niedzielę, jak zresztą we wszystkich sąsiednich krajów Unii Europejskiej (UE), udział Aral ekspertów.

Zaletą zniesienia zakazu jest dla Ralpha Sikora, Aral odpowiedzialny za działalność myjni, są oczywiste: ogólnopolska uwolnienie myjni w niedzielę, popyt będzie rozłożona na siedem dni w tygodniu, zwłaszcza w weekendy, długie czasy oczekiwania na myjni skrócić. Jednocześnie turystyka umyć w Niemczech lub w sąsiednich państwach UE pozwoliłoby uniknąć ekspert mówi. Ponieważ systemy mycia są sterowane automatycznie i niemal wyłącznie stacje gazowe są otwarte w niedzielę i tak, jest wytwarzana według Ralph Sikora bez dodatkowych obciążeń dla pracowników stacji paliw.

Powrót do spisu

Bookmark the permalink.