Opel czyni Adam flott. Małe samochody z automatyczną teraz składanym dachem i

Opel Adam - Otwarta dla wszystkich

Opel sprawia najmniejszych jasne na lato. Adam dostaje nie tylko nowe kolory, automatyczną skrzynią biegów, ale także składany dach.

Automatycznie lepiej?

Do tej pory nabywca Opel Adam miał luksusu i komfortu automatyczną skrzynią biegów bez, ale z czasem na wiosnę 2015 Auto umieścić Opla po. Adam pochodzi z Easytronic 3,0 do dealerów. jest najmniejsza Opla bez pedału sprzęgła za opłatą 600 euro. Sercem transmisji jest moduł przełączający, który sam z siebie wstawia przejścia. W połączeniu z paliwa o pojemności 1,4 litra 87 PS nawet zaletą zużycie Opla 0,4 litrów ręcznie przesunięty odpowiednik (odpowiada 109 g CO2. Z większego komfortu jeszcze wspomnieć, że przy nowej generacji z automatyczną skrzynią biegów należące dawniej przykry wstrząs przeszłość jest inny punkt sprzedaży Easytronic 3.0.

Na długo touring Opel Adam

Na długo touring Opel Adam
Copyright: Opel

Z pięknym kolorze?

Drugą innowacją na Adam 2015 nowych kolorów nadwozia. oczywiście ważny problem zwłaszcza dla życia biegacza, takich jak Adam, jak Opel ustalił na podstawie otrzymanych zamówień. Ponieważ do tej pory klienci niezliczonych wariantach kolorystycznych i wyposażenia lubią skorzystały. Nowy produkt kolory „Shiny Grey” i „Marangu Green” są. Ten ostatni jest idealne, jeśli chcesz (lub kobieta) wyróżnia się bardzo spać. Całkowicie zamienił „funkcji Version Gwiazdki&Stripes, „Opel z Jam wersja urządzenia połączone.

Więcej słońca bez dachu

Ostatnią nowością dla Adama jest w sam raz na wiosnę. Opel może mianowicie wstrząsnąć już wprowadzone, gdy Adam Rocks tkaniny zamienny górę od pozostałego Adams. Poprzez naciśnięcie przycisku niebo nad Adam załogi otwiera w ciągu pięciu sekund. Pracuje w państwie i do 140 km / h, czy należy mieć go w pośpiechu, gdy stargazing razy. Wersja „OPEN AIR” to Opel Händler od 14.990 euro i sprawia, że ​​chce się do pierwszych bezchmurne noce sprężynowych.

Bookmark the permalink.