sfotografowany ponownie: VW Touareg 2018

Rok temu podziwialiśmy pierwsze zdjęcia z Touareg Erl King, teraz SUV z Wolfsburga znów sfotografowane. Zdjęcie przedstawia beefier przód i bardziej kanciasty design.

Kwadrat, krzykliwe: VW Touareg jest podobny do nowego Tiguana

Nowe Spähfotos 2018 pojawiające VW Touareg.

Z przodu wygląda o wiele bardziej mięsisty i kwadratowe.
Copyright: Automedia

zostanie oficjalnie uruchomiona trzecia generacja VW Touareg jeszcze w tym roku &# 8211; być może na IAA. Już teraz Wolfsburg SUV w północnych Niemczech jest w drodze, z uwzględnieniem prawie nie przebranie. Tylko nieliczne skrawki tkaniny obejmujące więcej lub mniej użytecznym szczegóły.

Na ogół, nowe Touareg niewielkie kątowe i dostosowuje się do kształtu Tiguan. Jednak ogon ledwo dotknął porównaniu do obecnego modelu. Tutaj trochę brakuje jednolita linia konstrukcja braciszku. Można się zastanawiać, czy Volkswagena tylko do produkcji wizualnie jeszcze modyfikuje Touareg.

Inteligentne, lekkie i elektrycznie &# 8211; Nowy Touareg powinien dostarczyć niektóre

Nowe Spähfotos 2018 pojawiające VW Touareg.

Ogon pozostaje zasadniczo bez zmian.
Copyright: Automedia

Wnętrze SUV ledwie zostać przechwycone przez kamery. Tu jednak oczekujemy najprawdopodobniej nowy system infotainment, więcej pół-autonomiczne funkcje i wirtualnym kokpicie. Chociaż nowy Touareg będzie prawdopodobnie nieco większy niż obecny model, będzie jeszcze łatwiejsze. Zawdzięczamy platformy MLB Evo gdzie wiele z aluminium służy i który jest również zainstalowany w Audi Q7. Oczekuje również dla modeli 2018 Porsche Cayenne i Lamborghini Urus umieścić na tej samej podstawie.

Również dzięki aferze wydechowego jesteśmy prawdopodobne, aby zobaczyć po raz pierwszy, hybrydowe modele Touareg. Wersja w pełni elektryczny jest mało prawdopodobne, ale wciąż na stole. Oczywiście, Touareg będzie nadal dostępny z różnymi silnikami benzynowymi i Diesla &# 8211; choć ten ostatni nie jest jeszcze w Stanach Zjednoczonych. Nowy Touareg będzie prawdopodobnie oficjalnie zaprezentowany na Frankfurt Motor Show we wrześniu. Wtedy zobaczymy, które mają strzałki Wolfsburg do ich największych i najdroższych SUV w kołczanie.

Bookmark the permalink.