Erlkönig: BMW Serii 2 grand tourer dostaje lifting

Wprawdzie Active Tourer i grand tourer z serii od 2 nie są dokładnie najbardziej udanych modeli z BMW. Nie ma również spodziewać jak zostały wprowadzone modele, 2014. Ich celem było jedynie znaleźć Bavaria dostępu do segmentu gdzie Mercedes-Benz już zajęty próbuje podbić nowe nisze rynkowe w cichej samotności własnych.

Nowy grand tourer ćwiczeniem w powściągliwości

grankulki samochodów Obraz ten został zoptymalizowany przez kalibrowany sito o gamma 2,2 i w temperaturze 6500 ° K kolor

BMW Serii 2 grand tourer.
Copyright: Automedia

Niemniej jednak, jest to czas, aby dać swój pierwszy MPV liftingu. Na naszych migawek można dostać nawet dobre wrażenia na temat projektu w tył. Tu masz prawie całkowicie zrezygnować z okładek. Ogon zmienione jedynie w dolnych zakresach. W przeciwnym razie, tylny próg został pozostawiony w ogóle, na ogół raczej nietknięte.

Ponieważ było nieco zamyślony na froncie. Bo gdy nie widać, niestety, zbyt wiele z sześciokątnych świateł głowy, zapewne nie bez powodu. Pokrywa przednia ma sugerować, że kształt osłony chłodnicy i zderzaka została zmieniona. Jeśli chodzi o silniki, to nie będzie nic nowego. To samo dotyczy wnętrza. Może on pochodzić kilka dyskretnych modernizacje systemu infotainment i kilka nowych funkcji w przypadku kierowania systemów bezpieczeństwa, ale poza tym to można oczekiwać od 2 Gran Tourer nie zbyt wiele nowego.

Bookmark the permalink.