Erlkönig: Mercedes-Benz Klasy A

W przeciwieństwie do poprzednich migawek nowego Mercedesa Klasy A, ten prototyp jest całkowicie nagi, ale w matte-pomarańczowa farba, która jest typowa dla pojazdów testów zderzeniowych. Zwiększyło to nowa A-klasa, widać bardzo dobrze tutaj. Widocznie wzrosła szczególnie w porównaniu do szerokości bieżącego Baur dąb W176.

Więcej przestrzeni dzięki platforma MFA

grankulki samochodów Obraz ten został zoptymalizowany przez kalibrowany sito o gamma 2,2 i w temperaturze 6500 ° K kolor

Mercedes-Benz Klasy A.
Copyright: Automedia

W długości, Benz naprawdę nie wzrosła, ale wydawało się zupełnie bardziej przestronne, który będzie do nowej platformy MSZ, który jest obecnie wszystkie mniejsze modele Benz do zniesienia. Pozwala to na zmianę przedziału silnikowego i obniżenia siedzeń we wnętrzu, tak aby utworzyć bardziej zapas. Można też dodatkowo założyć, że bagażnik wzrośnie w wyniku i może być dalsze otwarcie bagażnika.

Na silnikach nie ma nic nowego do raportu. Pozostaje założyć, że będzie mieć nową A-klasa ze znanego 1,5-litrowy diesel i 1,6-litrowym silnikiem benzynowym. Może być dodana nowa 2,0 litra Turbo wysokoprężny z dużym prawdopodobieństwem. Plug-in hybrid jest prawdopodobnie jeszcze w fazie rozwoju, ale nie został formalnie wprowadzony.

Co do nowej wersji AMG: To jeszcze nie widać, chociaż krążą pogłoski, że w tym kraju jeden Erlkönig powinien obracać okrążeń. Jeśli nie jest, to będzie on na pewno chce konkurować z Golfa R i jego 310 KM.

Bookmark the permalink.