Przetestować Mitsubishi Space Star Facelift: Tańsze nie jest to

Nie, nie ASX i Outlander nie jest bestsellerem programu Mitsubishi, ale trochę Space Star. Prawie 4340 sztuk zostało sprzedanych w ciągu pierwszych trzech miesięcy tego roku, według Federalnego Urzędu silnika pojazdu, w ubiegłym roku było 14,237 pojazdów. Po trzech latach microcars dostaje teraz w środku cyklu modelowego liftingu oddanej.

Kupujący będą nie tylko korzystać z uznaniem optyki, wnętrze i różnie dostrojone zawieszenie, ale - o ile są one szybko - nawet na tymczasowe okazyjnych cenach.

Mitsubishi Space Star.

Mitsubishi Space Star.
Copyright: Auto-Medienportal.Net

Projektowanie i wnętrze

Dzięki nowo zaprojektowanej przedniej części przestrzeni gwiazda musi teraz wyglądać znacznie bardziej dorosła. Nowe reflektory, klasyczna krata zamiast poprzedniego „Louvre” i zaniżone, wskazany moc kopuła na masce są nowe Mini, w połączeniu z nowymi zderzakami dobrze w twarz. Z tyłu mieścił się również bardziej uformowany zderzak i skorygowane światła tylne znalezione. W zależności od wyposażenia, istnieje możliwość technologia LED. Zmieniona konstrukcja daje Space Star wzrost o długości co najmniej 8,5 centymetra - ale wnętrze wymiary pozostają takie same.

w ujęciu wartościowym - dodał Definiuje wnętrze ma jednak. Istnieje (podgrzewany na życzenie) fotele z lepszej jakości tapicerki i trochę bardziej konturu w tylnym siedzeniu, a także (w zależności od wyposażenia), a skórzane koło kierownicy, dużo chromu i fortepian czarny i Digital Radio.

Chociaż Mitsubishi Space Star jest jego tendencja do użycia zawsze nie całkiem ukryć, ale sztywniejsze sprężyny i amortyzatory zapewniają retuned w połączeniu z elektrycznym wspomaganiem kierownicy na znaczny zysk. Nawet autostrad trzeci sprawne przez małe pięciodrzwiowej gładkiej zadziwiającym mistrzostwem. Można przekonać jak CVT w top model. Automatyczny konwertuje siłę, z przyjemnym małym opóźnieniem do napędu i jest całkowicie bez niesławnym „efektem” z gumką.

Mitsubishi Space Star.

Mitsubishi Space Star.
Copyright: Auto-Medienportal.Net

Silniki i ceny

Mitsubishi nie zmienił gamę silników. Pod maską, znany garncarz trzycylindrowy silnik 1,0-litra z 52 kW / 71 KM do miasta wystarczającej Overland ale nadal wygląda trochę zmęczony. Dziewięć koni mechanicznych mocniejszy 1,2-lLiter robi o wiele lepiej i dać koncepcja Rurki warunkowego dzięki wyższym momentem zauważalnie większa radość z jazdy. Ale kto chce być zakupione z ceną, z powodu większego silnika jest zarezerwowana wyłącznie dla górnej wersji. To sprawia, że ​​co najmniej 14,290 euro, podczas gdy model bazowy do 9990 euro jest oferowany.

Jednak ceny katalogowe - przynajmniej tymczasowo - dym i lustra. Ci, którzy decydują się na koniec sierpnia do nowego Space Star, co pozwala zaoszczędzić 2,000 euro. Rabat udzielony w całości do wszystkich modeli Mitsubishi. Ponadto, „Intro Edition” oraz „Intro Edition +” program sprzęt wzbogacić na rynek. Były dodaje do podstawowej wersji klimatu i systemu audio oraz centralny zamek ze zdalnym sterowaniem radiowym. Wersja Plus jest nadal skórzana kierownica i gałka zmiany biegów, już prawie oszczędnych wiele chromowane akcenty, podgrzewane lusterka i fotel pasażera z regulacją wysokości na wierzchu. Punktem kulminacyjnym jest wyłącznym Smart Link nawigacyjny z 6.5-calowym ekranem dotykowym, który ma przetrzeć i funkcja zoom i łącznością smartphone i Tom Tom mapy.

Zapisz wynosi nie więcej, to także ledwo. Na początku, że udzielone Mitsubishi od 2015 pięcioletniej gwarancji na swoje pojazdy.

Powrót do spisu

Dane techniczne Mitsubishi Space Star 1.0 (1.2)

Długość x szerokość x wysokość (m):3,80 x 1,69 x 1,51
Rozstaw osi (M):2,5
silnik:3 silnik benzyna 999 (1193), CC
moc:52 (59), KW / 71 (80), moc przy 6000 U / min
Maks. Moment obrotowy:88 (106) nm przy 5000 (4000) U / min
Maksymalna prędkość:172 (180) km / h
Przyspieszenie od 0 do 100 km / h:13,6 (11,7) sekund.
Zużycie (średnia norma UE):5,0 (4,8 litra)
Emisja CO2:96 g / km (Euro 6)
wydajność:B
Masa własna / ładowność:920 kg / 370 kg (420)
Rozmiar Trunk:235-912 (209-881) L
Max uciąg .:(200 kg)
Średnica zawracania:9,2 m
opony:165/65 R14
Cena podstawowa:9990 (14290) Euro
Bookmark the permalink.