Kia nazywa ceny stali nierdzewnej plug-in hybrid

Tworzy się do 58 kilometrów wyłącznie elektrycznych i elektroenergetycznych podjechać do 120 km / h: plug-in hybrid Kia Niro. Model Crossover z wylotem przychodzi we wrześniu na rynku i kosztuje od 32,350 euro. Mniejsza premia zakup rząd 3.000 euro cena wynosi 29,350 euro.

Kia Niro plug-in hybrid

Równoległy układ hybrydowy Niro, składający się z 1,6 litra benzyny GDI, silnikiem elektrycznym i sześciobiegową przekładnię podwójnego sprzęgła, przynosi w łącznej mocy 104 kW / 141 KM. Wtyczka w sprintach hybrydowych w 10,8 sekundy do 100 km / h, a maksymalnie 172 km / h jest szybki. Pomimo akumulatora litowo-jonowego polimeru o pojemności 8,9 kWh, który można wprowadzić do wylotu 230 V do 135 minut, bagażnik ma pojemność 324 litrów. Maksymalny uciąg to 1300 kg.

mid Gross-Gerau - bez wtyczki: Kia Niro hybrydowy ma małą baterię, ale które nie mogą być ładowane z zewnętrznego źródła.

mid Gross-Gerau &# 8211; Bez wtyczki: Kia Niro hybrydowy natomiast ma również małą baterię, ale które nie mogą być ładowane z zewnętrznego źródła.
Copyright: Kia

Oferowany jest w wersjach 7 Niro Edition, wizja i ducha. Nawet wejście wariant obejmuje, między innymi, dwustrefową klimatyzację, system audio, Bluetooth, kierownicę, elektrycznie składane lusterka, światła przeciwmgielne, światła do jazdy dziennej LED oraz felgi aluminiowe 16-calowe. Również nadal na pokładzie siedem poduszek powietrznych, adaptacyjny tempomat, włącznie z przodu ostrzegania kolizji, autonomicznego hamowania awaryjnego asystent z detekcją ruchu kołowego i ostrzeżenia niezamierzonej zmianie pasa ruchu. Asystent zmiany pasa ruchu, a cross-ruch Warner są opcjonalne w zależności od projektu. Dotyczy to również szereg innych funkcji, komfortu i bezpieczeństwa.

Bookmark the permalink.