Testy auto.de: EcoCut per – cięcie zamiast kupować nowego!

Wycieraczki są narażone na ekstremalne warunki codziennie, jeśli pogoda, brud, owady pozostaje lub tarcie na płycie. Dwaj młodzi twórcy mieli pomysł i opracowali urządzenie, z którym można odnowić starą wycieraczkę noszone bezpośrednio na pojeździe. Niekiedy kosztowny zakup nowego wycieraczki mogą więc być przełożone na razie. auto.de przetestowany Pro EcoCut, chwytak do starych wycieraczek.

Wprawdzie nieco sceptyczny, byłem, kiedy odbyła EcoCut za po raz pierwszy w dłoniach. Jednakże, jakość wykończenia i czuć urządzenia przekonała mnie. W skrócie, uczyłem się z instrukcją użytkowania. Po ponad roku w użyciu, to musiało być odnawiane wymagane moje wycieraczki.Testy auto.de: EcoCut per - cięcie zamiast kupować nowego!

Testy auto.de: EcoCut per - cięcie zamiast kupować nowego!
Copyright: auto.de

aplikacja

Postępując zgodnie z instrukcjami, czyściłem początku wycieraczkę dostarczoną gąbką. Ponieważ używam EcoCut za po raz pierwszy z moich wycieraczek, wybrałem ołowiu 1 naciskać urządzenie do wargi wycieraczki. Jest uzależniony nieznacznie aż mogłem umieścić EcoCut za finał. Przy niewielkim ciśnieniem do urządzenia, przy czym ostrze przesuwa się wzdłuż gumy. A druga wycieraczka odciąłem się w ten sam sposób. Ale tu muszę skarżą się, że zatrzymał się mały „gumowy nos” w obu wycieraczek. Testy auto.de: EcoCut per - cięcie zamiast kupować nowego!

Testy auto.de: EcoCut per - cięcie zamiast kupować nowego!
Copyright: auto.de

Po ponownym Ansetzten urządzenia, to jednak może usunąć. Podobnie Schneider pracował w tylnej wycieraczki. Teraz ja się doczekać wyniku wycierania. Wynik doskonale, żadnych pasków.

wniosek

Koszt wycieraczek są różne. Prasowanie lub Flachbalkenwischer koszt między 15,00 EUR i 42,00 EUR. Standardowe wycieraczki dostępne są już od 8,00 EUR. Oryginalna wycieraczka przez producenta pojazdu są oczywiście znacznie droższe.Testy auto.de: EcoCut per - cięcie zamiast kupować nowego!

Testy auto.de: EcoCut per - cięcie zamiast kupować nowego!
Copyright: auto.de

I tak EcoCut pro tańsza alternatywa dla całkowitej wymiany piór wycieraczek. Wycieraczka może być dwukrotnie przedłużone z hakiem, więc wtedy nabycie EcoCut za kwotę od 15,95 EUR opłaca. Ponadto, ostrze według producenta firma stoi około 20 wniosków i 10 pojazdów, więc EcoCut może być używany za kilka razy. W skrócie, pomysł wynalazczy, że działa. auto.de pragnie EcoCut zespół za każdym sukcesem!

EcoCut za dostępne bezpośrednio w sklepie pod adresem: http://www.ecocut-pro.de/

Bookmark the permalink.