Rameder střešní box „černá linka 420“

Elegantní design v lesklé černé barvě, vysokou kvalitu a snadnou manipulaci, které nabízejí exkluzivní střešní boxy z Rameder, největšího německého poskytovatele tažných a dopravních příslušenství pro automobily.

Otevírání a zavírání černá čára 420 bude poměrně snadné díky novému otevírání systému „double action“, budete: Pružiny z nylonu a sklolaminátu umožnit. Ve výchozím nastavení je střešní box má bezpečný systém centrálního zamykání. Vaše zavazadla nebude skluzu, protože je upevněn pomocí popruhů v interiéru.

A to buď na dovolenou, víkend útěk nebo jednoduše jako další úložný prostor pro každodenní použití, střešní boxy jsou řešením vašich problémů s dopravou. Kromě značku in-house „Rameder“ jsou www.kupplung.de renomovaného výrobce Thule a Mont Blanc a zastoupené na vrcholu cen v obchodě. A vyšlo to s výhrou, takže budete také najít ten správný střešní nosič pro vaše auto.

Společnost Rameder

Rameder střešní box

Rameder střešní box "černá linka 420"
Copyright: Výrobce

Tažné zařízení a automobilové díly GmbH je společnost, která byla založena v roce 1996 a specializuje se na distribuci přívěs, elektrických souprav pro osobní a dodávkové automobily.

A vyšlo to s výhrou, najdete v internetovém obchodě na www.kupplung.de také právo střešní nosič pro vaše auto.

Bookmark the permalink.