Výhody sezónních a měnící se charakteristiky

Jakmile je počasí na jaře je lepší vidět znovu stále v ulicích: kabrioletů a motocyklů. Mnoho majitelů probudit s prvními teplými slunečními paprsky jejich oblíbený společník ročního spánku a těší se na první rychlost. Jak se čistí a voskovaný, neexistuje žádný zítřek - a doufejme, že také přemýšlel o vhodném pojištění.

Letní sezóna začíná - Pokyny pro pojištění vozidel

V zimě mají kabriolet a motocyklu v mnoha případech dobře zabalené v garáži vyhořelým, teď je třeba přistupovat opět brzy v sezóně. S cílem obejít postup a čas a také ušetřit peníze, mnozí řidiči se nyní rozhodly pro vyzkoušených sezónních SPZ. Ty jsou platné pouze po omezenou dobu v roce, můžete si vybrat mezi dvěma až jedenáct měsíců. Jízda s prošlou SPZ sezoně je přísně zakázáno a může být nákladné, a to nejen v případě nehody. Parkování také třeba se vyhnout s prošlou registrační značku, pokud je to možné. To hrozí pokuta a dokonce i místo ve Flensburgu, nemluvě o možné tažení.

Pojištění vozidel s sezónní poznávací značky

Za stejné období bychom měli koupit politiku. Ve zbývajícím čase se vozidlo pojištěno pak příspěvkové odpovědnosti a částečné pokrytí takzvané mírové pojištění, za předpokladu, že byla správně umístěna na umfriedetem soukromém pozemku. Tak bonus bez nároku může být aktualizován, ale některé licencí a doba pojištění je obvykle nutné, což je například šest měsíců u Ergo Direkt. Samozřejmě, že vozidlo může být také jako dříve oficiálně podepsána na dobu až 18 měsíců, v tomto případě je vozidlo chráněno příspěvkové pojištění odpočinku.

Alternativou k Saisonkennzeichen

Značky změna - od poloviny roku 2012, další variantou je kromě již dlouho osvědčených a populárních sezónní poznávací značky k dispozici. To znamená, že dvě vozidla mohou být schválena současně a sdílet štítek. Samozřejmě, že pouze jedno vozidlo může být vždy použita. Ochranná známka je vázána na kterémkoliv ročním období a může být často znovu připojit mezi vozidly, jak chcete. Jádrem věci: Může být použit spolu zaměnitelné státní poznávací značku, pouze vozidla stejné třídy. Možné varianty například auto, motocykl motocykl auto táborník auto Classic Car. Nicméně, není možné použít pro auto a motocykl.

Bookmark the permalink.