Oldtimer: Kontrola nákladů a pojištění

Old metal na čtyřech kolech je trendy. Tím se nejen v jeho popularity, ale také v ceně více než kdy jindy cítil. „Už jen obvyklí podezřelí jako kočkovité šelmy z Coventry, rychle Schwaben šipek nebo hvězdy křižník zmizí nedosažitelné cenových oblastech,“ napsal nedávno v odborném časopise „klasické auto na trhu,“ a stěžovala si, „Bullis staly nedostupné, kachny nastavit vysoké letu, a ve státech tam je téměř aukce, která nevyžaduje předčasné Toyota Land Cruiser. "
Ve skutečnosti: „Za oldie naléhá na stará píseň, ale závisí všechno,“ Johann Wolfgang von Goethe by pravděpodobně opustí jeho Gretchen dnes říci, že by se upravit přizpůsobení „Faust“ moderní doby. A už to není jen kolektory s hlubokými kapsami a fandy s černými nehty, kteří zjistili, svou lásku k čtyřkolové starožitností. Mezitím spekulanti využívají minulých epoch za letu v konkrétní hodnoty těl.

Levné pojištění pro veterány

Enormní náklady na daně a pojištění, to vše není třeba se obávat. Naopak. To znamená, že roční náklady na daně jsou zpočátku velmi skromné, za předpokladu, že vozidlo má vyhledávaný H-desky vpředu i vzadu na. Prostřednictvím tohoto SPZ je historické vozidlo klasifikováno jako kulturní a příznivé daňové zacházení. Ale pouze tehdy, pokud je alespoň 30 let, technické inspekce prošel, může mít originál nebo moderní interiéry a dobrý stav údržby. Kromě toho je motor alespoň ze stejné série musí být aktualizován 30 let nebo během prvních deseti let. Zpráva navrhuje za vůz s 100 eur. 191.73 eur jsou pro kontrolu a pak každý rok v důsledku - bez ohledu na to, zda se jedná o Mercedes SSK nebo Volkswagen Beetle. Vozidla s H-desky se mohou také pohybovat v oblasti životního prostředí zóny, kde platí jinak, podmínek, se nevyžaduje odznak pro životní prostředí.

Volkswagen Beetle (1966).

Volkswagen Beetle (1966).
Copyright: Auto-Medienportal.Net/Wikipedia

Vzhledem k tomu, že lze předpokládat, že za normálních okolností vhodná vozidla jsou obzvláště opatrní a málokdy se pohybuje mnoho pojišťovny nabízet speciální výběrové tarify za výhodných podmínek. Nicméně, obvykle za určitých dodatečných podmínek. Například, vyžaduje odbornou OCC Assekuranzkontor od Lübecku jako většina jeho konkurentů, kromě klasických automobilů, auto každodenní používání oldies je vyloučena k dispozici pro každodenní použití v domácnosti, a tak pro soukromé garáži nebo přístřešek pro auto, musí být přítomen. Jeho řidič musí být starší než 23 let, najeto nesmí přesáhnout 10 000 kilometrů za rok. Pojištění odpovědnosti je přizpůsoben k vozidlu a začíná na 59,50 eur za rok, to samé platí pro částečné pokrytí s 150 euro nadbytku, počínaje 47.60 euro, s plným pojištěním&# 8230;

Bookmark the permalink.