Udržujte jej v čistotě: mycí linka v neděli

V mnoha státech motoristé jsou v neděli v autě umýt důvěru před zavřenými dveřmi. Je to nepříjemné, protože mnoho lidí chybí ve zvýšené pracovní zatížení během týdne prostě čas na autokosmetiky.

Většina Němců je pro zvedání mytí auta zákaz v neděli.

Většina Němců je pro zvedání mytí auta zákaz v neděli.
Copyright: ARAL

Vzhledem k tomu, že je ve skutečnosti žádným překvapením, že mluvit v nedávném Aral průzkumu 56 procent Němců vzdorovat zákaz mytí auta v neděli. Pouze pro 26 procent neděli je stále tabu jako auto-mytí den, 18 procent je nerozhodnutých na toto téma.

mycí zařízení jsou v neděli zavřené v následujících stavech: Baden-Württemberg, Brémy, Dolní Sasko, Severní Porýní-Vestfálsko, Porýní-Falc a Sársko. V Bavorsku a Hesse, místní samospráva nebo stavební úřad rozhodne. Ve všech ostatních zemích je mytí auta je povoleno v neděli, jako ostatně ve všech sousedních zemích Evropské unie (EU), má Aralského odborníky.

Výhodou zrušení zákazu je Ralph Sikora, Aral zodpovědný za mytí aut podnikání, jsou zřejmé: Celonárodní vydání myčky v neděli, že poptávka bude rozloženo sedm dní v týdnu, a to zejména o víkendech, dlouhé čekací na mytí automobilů zkrátit. Zároveň mycí cestovního ruchu v Německu, nebo v sousedních zemích EU by se vyhnout říká expert. Vzhledem k tomu, že mycí systémy jsou téměř výhradně řízeny automaticky a čerpací stanice jsou otevřeny v neděli tak jako tak, je vyráběn podle Ralph Sikora žádná dodatečná zátěž pro zaměstnance čerpací stanice.

Zpět na přehled

Bookmark the permalink.