Opel dělá Adam flott. Malá auta nyní s automatickou střechou skládací a

Opel Adam - otevřený všem

Opel je její nejmenší jasné létě. Adam dostane nejen nové barvy, automatická převodovka, ale také skládací střechu.

Automaticky lepší?

Zatím kupující Opel Adam měl luxus a komfort automatickou převodovkou bez, ale včas na jaře 2015 Auto dal Opel po. Adam je dodáván s převodovkou Easytronic 3.0 dealery. tam je nejmenší Opel bez spojkového pedálu za příplatek 600 eur. Srdcem převodovky je spínací modul, který sama od sebe vloží uličky. Ve spojení s 1,4 litru 87 PS benzinu na Opel i spotřeba výhodou 0,4 litrů ručně posunut protějšek (odpovídá 109 g CO2. Z větší pohodlí ještě zmínit, že u nové generace automatických převodovek se patřit dříve nepříjemný otřes minulost je další prodejní místo pro Easytronic 3.0.

Vážný putovní Opel Adam

Vážný putovní Opel Adam
Copyright: Opel

S krásnou barvou?

Druhá inovace na Adam 2015 nových barev exteriéru. evidentně důležitým tématem zejména pro závodníka životní styl, jako Adam, jako Opel stanovila na základě přijatých objednávek. Vzhledem k tomu, dosud zákazníci nesčetných barevných variant a vybavení rádi využili. Nový produkt barvy „Shiny šedé“ a „Marangu zelené“ jsou. Ta je ideální, pokud chcete (nebo žena) vystupovat opravdu spát. Zcela otočil „hvězd verze obsahuje&Pruhy, „Opel se zařízení verze Jam kombinované.

Více slunce bez střechy

Poslední novinkou pro Adama je právě na jaře. Opel může totiž třást již zavedený Adam skály tkaniny shrnovací plachta na zbývající Adams. Po stisknutí tlačítka na obloze nad Adam posádka otevře během pěti sekund. Pracuje ve státě a na 140 km / h, pokud byste měli mít ve spěchu, když hvězdářství krát. Verze „OPEN AIR“ je Opel Händler z 14,990 eur a dělá chcete prvních bez mráčku jarní noci.

Bookmark the permalink.