opět fotografoval: VW Touareg 2018

Před rokem jsme obdivovali první fotografování Touareg Erl King, nyní SUV z Wolfsburgu opět fotografoval. Fotografie ukazuje svalnatější přední a hranatější design.

Square, honosné: VW Touareg je podobný nový Tiguan

Nové Spähfotos z roku 2018 se objevují VW Touareg.

Přední vypadá mnohem svalnatý a čtverec.
Copyright: AutoMedia

Třetí generace VW Touareg bude oficiálně zahájena později v průběhu roku &# 8211; snad na IAA. Už se Wolfsburg SUV v severním Německu je na cestě, s přihlédnutím k téměř žádný převlek. Jen pár kousky tkaniny pokrývající více či méně zneužitelné údaje.

Obecně platí, že nový Touareg je mírně úhlové a přizpůsobuje se tvaru Tiguan. Nicméně, ocas je sotva dotkl ve srovnání se stávajícím modelem. Tady trochu chybí jednotný vzor linka bratříčku. Jeden může jen divit, zda Volkswagen produkci vizuálně ještě upravuje Touareg.

Chytrá, lehké a elektricky &# 8211; Nový Touareg by měl poskytnout některé

Nové Spähfotos z roku 2018 se objevují VW Touareg.

Ocas zůstává v podstatě beze změny.
Copyright: AutoMedia

Vnitřek SUV by mohly být jen stěží zachycen kamerami. Zde však očekáváme, že s největší pravděpodobností nový infotainment systém, více semi-autonomní funkce a virtuální kokpit. Ačkoli nový Touareg je pravděpodobné, že bude o něco větší než u současného modelu, bude to ještě jednodušší. Dlužíme platformu MLB Evo, kde se používá velké množství hliníku a která je také instalován v Audi Q7. Očekává se také na 2018 modely Porsche Cayenne a Lamborghini Urus dát na stejném základě.

I díky výfukového skandálu jsme pravděpodobně vidět poprvé hybridní modely Touareg. Plně elektrická verze je nepravděpodobné, ale stále na stole. Samozřejmě, že Touareg bude i nadále k dispozici s různými benzinové a naftové motory &# 8211; i když druhý ještě nejsou ve Spojených státech. Nový Touareg bude pravděpodobně oficiálně představen na frankfurtském autosalonu v září. Pak budeme vidět, které šípy mají Wolfsburg na svém největším a nejdražším SUV v toulci.

Bookmark the permalink.