Erlkönig: BMW 2 Series Gran Tourer dostane facelift

Je pravda, že Active Tourer a Gran Tourer ze série na 2 jsou zrovna nejúspěšnější modely BMW. To se také neočekává, jak byly představeny modely 2014. Jejich cílem bylo pouze najít Bavaria přístup do segmentu, kde již Mercedes-Benz zaneprázdněn snaží dobýt nové mezery na trhu v klidné samotě jeho vlastní.

Nová Gran Tourer cvičením v omezování

Špionážní záběry z auta Tento obrázek byl optimalizován pro kalibrovanou obrazovku s gama 2,2 a teplotě 6500 ° K barvy

BMW 2 Series Gran Tourer.
Copyright: AutoMedia

Nicméně, to je čas dát MPV první plastickou operaci. Na našich snímků dostanete i dobrý dojem na zezadu designu. Zde jste téměř zcela upustit kryty. Ocas byl upraven pouze v nižších rozsazích. V opačném případě se zadní parapet zůstala obecně na celý poměrně nedotčená.

Vzhledem k tomu, to bylo trochu zamyšleně na přední straně. Nebo když nevidíte, bohužel, až příliš mnoho z šestiúhelníkových hlavy světla, pravděpodobně z dobrého důvodu. Přední kryt je určen k naznačují, že tvar mřížky chladiče a nárazníku byla upravena. Co se týče motorů, nebude mnoho nového. To samé platí i pro interiér. To může přijít několik diskrétní upgrady infotainment systému a několik nových funkcí v jízdních bezpečnostními systémy, ale kromě toho je lze očekávat od 2 Gran Tourer není příliš mnoho nového.

Bookmark the permalink.