Otestovat Mitsubishi Space Star Facelift: Levnější není to

Ne, ne ASX a ne Outlander je bestseller programu Mitsubishi, ale trochu Space Star. Téměř 4340 kusů byly prodány v prvních třech měsících letošního roku, podle Federálního úřadu Motor Vehicle, loni tam bylo 14,237 vozidel. Po třech letech microcars dostane nyní v polovině modelového cyklu facelift darované.

Kupující bude nejen těžit z zhodnocení optiky, vnitřní a různě naladěné odpružení, ale - v případě, že jsou rychlé - a to i dočasně zvýhodněné ceny.

Mitsubishi Space Star.

Mitsubishi Space Star.
Copyright: Auto-Medienportal.Net

Design a interiér

S nově navrženým před Space Star teď musí vypadat mnohem víc vyrostl. Nové světlomety, klasická mřížka namísto předchozí „Louvre“ a nenápadné, indikovaný výkon dome na kapotě jsou nové Mini, ve spojení s novými nárazníky dobře do obličeje. Na zadní straně, je nyní také více tvarovaný nárazník a revidované koncová světla nalezeny. V závislosti na zařízení, je zde možnost LED technologie. Revidovaný návrh dává Space Star nárůst délky nejméně 8,5 centimetru - ale vnitřní rozměry zůstávají stejné.

pokud jde o hodnotu - přidané Definuje interiér má nicméně. Existují (ohřívatelný na vyžádání) sedadla s lepším kvalitním čalouněním a trochu více obrysu na zadním sedadle, stejně (v závislosti na výbavě), kožený volant, spousta chromu a klavír černé a digitální rozhlas.

Ačkoli Mitsubishi Space Star je její tendence vrátit vždy ne zcela utajit, ale tužší pružiny a vrátili tlumiče poskytnout ve spojení s elektrickým posilovačem řízení pro nemalé zisky. Dokonce i dálnice třetího řádu pracuje přes malý pětidveřový hladký ohromující mistrovství. přesvědčí stejně jako CVT v top model. Automatický převádí síly s příjemným malým zpožděním do pohonu a je zcela bez neslavný „gumičku efekt“ od.

Mitsubishi Space Star.

Mitsubishi Space Star.
Copyright: Auto-Medienportal.Net

Motory a ceny

Mitsubishi nezměnil rozsah motoru. Pod kapotou je známý tříválec hrnčíř je 1,0-litrový motor s 52 kW / 71 PS v centru dostatečném souši, ale ještě trochu vypadá unaveně. Devět koní silnější 1,2 lLiter dělá mnohem lepší a dávají konceptu podmíněném trubek díky vyšším točivým momentem výrazně více radosti z jízdy. Ale kdo chce být koupeny s cenou, kvůli většímu motoru je vyhrazeno pro nejvyšší verzi. To dělá nejméně 14,290 euro, zatímco základní model 9990 Euro je nabízena.

Nicméně, katalogové ceny - alespoň dočasně - kouř a zrcadla. Ti, kteří se rozhodnou do konce srpna pro nový Space Star, která šetří 2.000 eur. Sleva poskytnuta v plné výši všechny modely Mitsubishi. Kromě toho, „Intro Edition“ a program zařízení „Intro Edition +“ obohatit na trh. První z nich se přidá k základní verzi podnebí a audio systémem a centrální zamykání s dálkovým ovládáním. Verze Plus je, že stále kožený volant a hlavice řadicí již téměř nejvíce plýtvá mnoho chrom akcenty, vyhřívaná vnější zpětná zrcátka a sedadlo předního spolujezdce výškově nastavitelné na vrcholu. Vrcholem je exkluzivní inteligentní spojení navigace s 6,5-palcový dotykový displej, který má utírat a funkce zoom a připojení smartphone a Tom Tom mapy.

Save to není nic víc, je to také jen stěží. Na vrcholu, který udělil Mitsubishi od roku 2015 pětiletou záruku na svých vozidlech.

Zpět na přehled

Specifikace Mitsubishi Space Star 1.0 (1.2)

Délka x šířka x výška (m):3,80 x 1,69 x 1,51
Rozvor (m):2.5
motor:3-válcový benzinový motor 999 (1193), cc
výkon:52 (59) kW / 71 (80), koní při 6000 U / min
Max. Točivého momentu:88 (106) Nm při 5000 (4000), U / min
maximální rychlost:172 (180) km / h
Zrychlení 0-100 km / h:13.6 (11.7) sekund.
Spotřeba (průměrná standardní EU):5.0 (4.8) litry
emise CO2:96 g / km (Euro 6)
účinnost:B
Pohotovostní hmotnost / nosnost:920 kg / 370 kg (420)
Velikost zavazadlového prostoru:235-912 (209-881) l
Maximální tažná kapacita .:(200 kg)
Průměr otáčení:9,2m
pneumatiky:165/65 R14
Základní cena:9990 (14290) Euro
Bookmark the permalink.