Test Mitsubishi Outlander 2.2 Di-D 4WD: Nechce se vám Van?

Víte spontánně, což je nejúspěšnější plug-in hybridní vozidlo v Německu? Pochází z Japonska, konkrétně od Mitsubishi, a je Outlander. Který je stále stejně jako benzin a naftu.

Nicméně nabídka zůstává příjemně ovladatelný, protože pro každou jednotku je tam jen jeden výkonový stupeň, což v obou případech se 110 kW / 150 koní je také stále stejný. Jeli jsme 2.2 Di-D 4WD, přičemž kapacita je blíže na 2,3 litrů.

Mitsubishi Outlander.

Mitsubishi Outlander.
Copyright: Auto-Medienportal.Net/Mitsubishi

Facelift pro rok 2016

Seriál byl přepracován pro tento rok. Ze zhruba 100 změnami, zejména nové designu přední části vozu a zejména ve tvaru bumerangu, chromovanou lištou na obou stranách modifikovaným nárazníku zarážející. dozadu a SUV nyní přispívá trochu větší lesk. Celkově vzato, dochází tak ušlechtilý a dynamický na Outlander.
Interiér byl také aktualizován. vypadat hezky, jsou usazeniny na desce a dveřní obložení interiéru, který bude pravděpodobně pamatovat obilí bambusu. K dispozici je také malý klavír. ale jinak to jde spíše rustikální přes facelift. To platí zejména pro velmi nezdobném navržený středové konzole. Tam také najdete tlačítko pro volbu pohonu všech kol, u nás má mnohem lepší líbila otočný knoflík z předchozí generace, to bylo vidět, kde se kolo otáčí, zatímco klíč neodhaluje nic, ale pouze Bordcomputeranziege ale rovnat. Jsou dostupné tři režimy: Režim Eco (zadní náprava se zapíná pouze v případě potřeby), stálý pohon všech kol a hnací s uzávěrkou diferenciálu na zemi.

pohon

Po pauze pro naftu skočí na tlaku na tlačítko Start. Šestistupňová automatická (1800 Euro nákladů) mění kola příjemně měkké a rychle reaguje na povely plynu, jak je vyžadováno lze zapnout ručně pomocí pádly řazení. Outlander rovněž buzen přesným řízením a pohodlné zavěšení s ne pevnější tlumení. Co se týče asistenčních systémů Mitsubishi nabízí balíček. To zahrnuje na 1400 eur, adaptivní tempomat a varování před kolizí s brzdovým zásahem a výstražný systém vybočení z jízdního pruhu, který funguje poměrně spolehlivě, ale přihlásí se trochu pozdě, podle našeho názoru.

Mitsubishi Outlander

Mitsubishi Outlander
Copyright: Auto-Medienportal.Net

interiér

Jednou z velkých předností Outlander je jeho místo. Tak, cestující mohou stěžovat na nedostatek ani tlačítko nebo kolenního místnosti, ani příliš krátké rameno podporuje v druhé řadě. Dokonce se systémem předsunutých zadní lavice - má rozsah nastavení 25 centimetrů - to je ještě příliš kommod. Eng je však ve třetí série, která je součástí standardní výbavy u motorové nafty (benzínový motor je k dispozici pouze s pěti sedadly). Dvě další místa jsou opravdu dobré jen jako krátkodobé provizorium, ale stojí za velkou variabilitu Japonci. Není to ani tak moc vysoká úhlová koleno nebo nohu, ale především nedostatek výšky pro hlavu, která je v rozmezí od zadních dveří konzoly vyžaduje vzdání. Zavazadlový je samozřejmě bez ohledu na téměř 1,70 m dlouhý plošné zatížení a přes 1754 litrů objemu úložného k dispozici v případě potřeby.

Outlander je rovněž poměrně velkými okny, který je nyní již samozřejmostí. Dokonce i třetí boční okna za C-sloupku umožňuje i přes hustou D-sloupku při manévrování docela jiný pohled šikmo zezadu. V každém případě, že rozměry vozidla při vstupu nebo opuštění parkovacího místa lze odhadnout relativně dobře.

Závěr: Outlander, mimochodem, nenese typový štítek, ale jak samotný název Land Rover Discovery modelu na přední kapotě, je jedním z těch SUV, který se doporučuje jako alternativa pro ty, kteří hledají prostor a flexibilitu, kde van, ale velmi obraz rodinného vozu přilne. A pětiletá záruka, existují také. (Ampnet / JRI)

Specifikace Mitsubishi Outlander 2.2 Di-D 4WD Aut.

Délka x šířka x výška (m):4,70 x 1,81 x 1,68
motor:4-cyl diesel, turbo, 2268 cc
výkon:110 kW / 150 k při 3500 U / min
Max. Točivého momentu:360 Nm při 1500 až 2750 ot / min
Spotřeba ECE:5,8 litru
emise CO2:154 g / km (Euro 6)
účinnost:B
maximální rychlost:190 km / h
Zrychlení z 0 na 100 km / h:11,6 s.
Pohotovostní hmotnost / nosnost:min. 1736 kg / max. 524 kg
Velikost zavazadlového prostoru: 145-1754 l
Maximální tažná kapacita .:2000 kg
Průměr otáčení:10,6m
pneumatiky:225/55 R18
cena:35,290 €
Bookmark the permalink.