Nissan NV300 dělá flexibilní

Nissan NV300 nabízí nyní také s Flex Van konverze MoBiTec. Na lehké hliníkové základny s šesti kolejnicemi a PVC podlahoviny v zadní části vozidla, sedadla nebo jiné příslušenství se může pohybovat samostatně, pouze na libovolné místo nebo rozšířit opět v žádném okamžiku. Maximální Flex Van má šest míst - čtyř prémiových křesel stejně jako sedadly řidiče a spolujezdce.

NV300 dostupné od 38,601 eur

Nissan NV300 Van Flex.

Nissan NV300 Van Flex.
Copyright: Auto-Medienportal.Net/Nissan

Převod je založen na kombinaci prémiové zařízení NV300 s 107 kW / 145 koní twin-turbo dieselovým motorem a další navigační systém, luxusním balení a dveře zavazadlového prostoru. K základnímu vybavení patří kromě hliníkové podlahy alespoň dva prémiové sedadla, dva stmívatelné LED světla a 12V USB combo zásuvku na obou C-sloupků. Ceny za zařízení Flex-Van-bázi a dvě tuhé sedadla ve druhé řadě sedadel začínají na 38,601 EUR (bez DPH) pro vozidla s krátkým rozvorem a 39 999 eur (bez DPH) za delší L2.

Alternativně koupit 360 ° otočné prémiové míst pro druhé a třetí řady sedadel a otáčet o 180 stupňů přední sedadla, sedadlo lavicového typu se sluneční funkcí a různé doplňky pro kolejnice leteckých společností. Doobjednat patří skládací stůl, na kole nebo motocyklu mount a Rollstuhfahrer dvě shodná rampy. Pro větší pohodlí i jiné možnosti, jako je elektrický posuvnými dveřmi a elektrický krok.

Bookmark the permalink.