Kamerové systémy Mercedes-Benz Noc – osvětlené pro bezpečnost

Noční vidění systémy jsou v horní třídě nyní jedním z nejpopulárnějších možností &# 8211; zařízení rychlost jako ve třídě S od Mercedes-Benz, je více než 50 procent. Řidič přijímat skutečný obraz ozářený jako světlo pomocí dálkového prostředí vozidla v takzvaných aktivních systémů. Tyto systémy posílat i s tlumeným světlomety infračervené světlo, které se odráží, snímaný kamerou a zobrazeny v autě. Pasivní systémy, jak se používají Audi nebo BMW, zachytit přítomnost tepelného záření a produkují tedy jako fotografii negativní obraz se objeví: teplejší těleso lehčí zobrazen jako životní prostředí.

Oba systémy mají své slabiny, což je důvod, proč výrobci a dodavatelé vyvinuli softwarové řešení, které slouží k detekci chodců a barevně zvýrazní na obrazovce nebo hranami s rámečkem. na BMW Nový systém vyvinutý společností Mercedes vyzařuje chodce nyní přímo

Kamerové systémy Mercedes-Benz Noc - osvětlené pro bezpečnost
Copyright: auto.de

symbol se odráží do čelního skla v případě potřeby. Nicméně stále platí: je třeba nejprve se podívat na obrazovku pro snímání, kdy chodec je.

Nyní Mercedes-Benz rozšířil technologii o jeden stupeň: rozpoznán systémem chodci angeblinkt s reflektor až čtyřikrát krátce. Snažili jsme se to v silničních testech: Takže si může člověk ve skutečnosti již není možné přehlédnout. Dokonce i pěší vnímá zaostřený bod světla, za předpokladu, že se nepohybuje z auta &# 8211; Díky tomu je varoval před možným zdrojem nebezpečí. To funguje tak dobře, že by to mohlo znamenat průlom technologie pro noční vidění systémy. I v případě, že systémy byly komerčně úspěšné v luxusním třídy: Výhoda byla mnohem dekorativní charakter.

Systém Mercedes pracuje od 45 km / h &# 8211; Bohužel, jen když je aktivován běžný obraz noční vidění se ale dělá to zbytečné. Takže tachometr zmizí v případě S-Class úplně, a rychloměr mutuje do úzkém pásmu. Odlesky od protijedoucích vozidel cestovat dopředu nebude probíhat &# 8211; pro víceúčelové kamery, která sleduje životní prostředí poskytuje. K dispozici jsou také jen chodci na Průvodce hledá dál, než je kužel světla je dost

Kamerové systémy Mercedes-Benz Noc - osvětlené pro bezpečnost
Copyright: auto.de

Zobrazí obraz nočního vidění kamery v kokpitu

Kamerové systémy Mercedes-Benz Noc - osvětlené pro bezpečnost
Copyright: auto.de

pravý okraj vozovky angeblinkt.

Umožněno přesné bodové osvětlení pěší zvláštní otvor ve světlometu s vyfrézované drážky. Toto je variace inteligentního světelného systému s adaptivní dálkových světel Assist. Bezel otáčí rychleji ve správné poloze. Mimochodem, může se stát, při návratu do polohy tlumeného v závislosti na poloze otvoru docela možné, že krátký čas světelný bod se objeví na obloze. To je vzhledem k mechanice, to není na obtíž.

Mercedes-Benz je poněkud těžkopádný název &# 8222; Aktivní noční vidění Zdravotnický asistent PLUS&# 8220; poslechu systém od poloviny roku 2011 do Coupe S-Class, v nabídce CL. Tam ho nahradí současné době k dispozici pro zhruba 1850 eur noční systému vidění. Zlepšená verze by se mělo uskutečnit postupně jako možnost v druhé série podavače.

Bookmark the permalink.