Největší grilování na světě – přiběhl nějaký grub

Několik set hamburgery, tisíce uzenin a mnoho, mnoho steaky &# 8211; pokud Grillmaster Ry je na roštu, pak úhledně umístit. Pro Američany smažení obyčejná grilování. On je pánem celého amerického náklaďáku, že výrobci klobása Louisville přestavěli největší grilování na světě Sheyboygan Falls ve Wisconsinu, USA.

Téměř 20 metrů dlouhý trailer z Super kamionu je ve tvaru typické americké barbecue tunu pro grilování na okraji fotbalových hřišť &# 8211; jen to, že se právě dostal o něco větší. otevřel na dotek masivní hydraulikou, uvolní půl tuctu grily, na kterém Ry a jeho posádka smažit, pečeně a zase jako blázen. &# 8222; Tvoříme 750 poušť zároveň i 2500 za hodinu&# 8220, říká americký pyšný.

Pro školní strany a posvícení Velké tlačítko mříž, což je velikost příliš velká. Proto, on cestuje po celý rok křižujících kontinentGril po celé délce

Největší grilování na světě - přiběhl nějaký grub
Copyright: auto.de

a od té doby postaven kdekoli obzvlášť velké množství, a to zejména hladoví lidé setkávají: V automobilových závodech, slintavky a baseballové hry a rockových koncertů.

Tam jsou stovky PS pohání silný 27-ton kamion Samozřejmě, není sám předtím. Ale v doprovodném armádu je vedle posádky vozu pro prodejní personál a chlazené kamionu pro grilování pravděpodobně i malé cisterny pro hořčicí a kečupem &# 8211; nemluvě o vyzvednutí pro buchty.

Ačkoli je černá vozík jakmile se plameny na laku v první řadě obrovská reklama stroj pro výrobce masných Louisville. Nicméně, nákladní automobil jede pro dobrou věc: Vzhledem k tomu, že ho jako palivo v roce 1995 poprvé, Grillmaster Ry již získala více než tři miliony dolarů na charitu.

 

Bookmark the permalink.