Mitsubishi ASX Diamond Edition šetří 1500 eur

Mitsubishi nabízí hned dvě vozidla ASX bázi. Cena Výhodou Diamond Edition a Diamt Edition + v každém případě je 1500 eur. ASX Diamond Edition 1.6 pro 21490eur Kromě toho 18-palcová kola z lehkých slitin a rozšíření podběhů elektricky sklopná vnější zpětná zrcátka představovat LED indikátory, chrom kliky dveří, chromované lišty jako chladnější okraj a spodní okraj okna a chrom výfuku. Audio rozhraní a hands-free práci s technologií Bluetooth, světlomet kapotáž je rafinovaný v klavírní černi, multifunkční volant a hlavice řadící páky jsou potaženy kůží. Držák na nápoje v zadní středové loketní opěrce zlepšují komfort na zadních sedadlech, ochlazuje ovládání klimatizace nebo vytápění nejen interiéru, ale také přihrádku.
Světlo a dešťový senzor, audio systém s rádiem a kombinaci CD / MP3, stejně jako provoz dotykový displej, Bluetooth hands-free, šesti reproduktory a USB rozhraní, zadní kamera a ohřívače předních sedadel a tempomat kompletní vybavení.

ASX Diamond Edition +

ASX Diamond Edition + je k dispozici od 22,990 eur, a je případně v rozmezí od 86 kW / 117 hp 1,6-litrový zážehový motor a jednotky přinesl 110 kW / 150 k 2,2 litru dieselového motoru přes automatickou převodovkou. Benzínový motor má vpředu, pohon na všechna čtyři kola diesel. Zde navíc patří střešní ližiny, LED denní svícení, tmavě tónovaná tónovaná skla, xenonové světlomety včetně systému ostřikovače světlometů, digitální rádio (DAB) a inteligentní klíč vstupní systém včetně tlačítka start-stop standardní specifikace.

Bookmark the permalink.