Trekingová kola v testu

20 modelů v aktuálním testu trekingové kolo z ADAC a Stiftung Warentest pouze dvanáct dosaženo „dobré“. Značku kola v cenovém rozpětí od 750 do 950 eur, které byly testovány na bezpečnost, trvanlivost, manipulaci, kvalitu jízdy a znečištění.

nezdařila s „chudý“, jsou pánské kola Gudereit LC-45 a Pegasus Opero SL - zlom v každém svaru mezi ovladačem a horní a dolní trubky představuje významné bezpečnostní riziko u žen kolový nejhorší hodnocení N (sotva „dost. „) na modelu LC-Gudereit 45. Opět platí, že auditory kritizována po testech trvanlivosti řezu v rámu.

Vítězem v dámských a pánských trekingových kol je vždy model Kalkhoff Endeavour 27. Ale i vítězem dostat pouze známku 2,0, protože navzdory levné komponenty byly instalovány v téměř všech testovaných kolech poměrně vysokou cenu: Testery nalezeno nestabilní stojánek , praskání pedály, malé množství nečistot v sedlech a rukojeti, a zejména nižšími osvětlovacích systémů.

pokyny výrobce na přípustnou celkovou hmotnost kola se často ocitl jen schovává v manuálu. Na rozdíl od někdy protichůdné informace jsou spravovány pouze čtyři výrobci určit maximální přípustnou hmotnost přímo na hybridní kolo. Navíc, tento byl dimenzován tak vzácné v některých případech, že jsou již překračují cyklistům o čisté hmotnosti 85 kg.

ADAC doporučuje spotřebitelům před nákupem zkušební jízdu a správné základní nastavení sedla a řízení, stejně jako jemné doladění obvodu ze strany prodejce. Bere na vědomí, doporučený tlak v pneumatikách, jakož i celkovou povolenou hmotnost by měla poptávka kupujícího, stejně jako jízdních kol kartu a servisní knížku.

Bookmark the permalink.