Kia nazývá ceny z nerezové oceli plug-in hybridu

Vytváří až 58 kilometrů čistě elektrických a výkonových jet až 120 km / h: Kia Niro hybridní plug-in. Crossover model s výstupem přichází v září na trh a cena od 32,350 eur. Méně vláda nákup prémie 3000 eur je cena 29,350 EUR.

Kia Niro hybridních

Paralelní hybridní systém Niro, skládající se z 1,6 litru GDI benzínový motor, elektrický motor a šestistupňovou dvojitou převodovkou spojky, přináší na celkovém výkonu 104 kW / 141 hp. Plug-in hybridních sprintech do 10,8 sekund až 100 km / h, a maximálně 172 km / h, je velmi jednoduché. I přes lithium-iontové baterie polymeru v s kapacitou 8,9 kilowatthodin, která může být požadována zásuvky 230 voltů do 135 minut, zavazadlový prostor má objem 324 litrů. Maximální tažná kapacita je 1300 kilo.

střední Gross-Gerau - bez zástrčky: Kia Niro hybridní má mít malou baterií, ale nelze načíst z externího zdroje.

mid Gross-Gerau &# 8211; Bez zástrčky: Kia Niro hybrid, zatímco má také malou baterií, ale nelze načíst z externího zdroje.
Copyright: Kia

Nabídl je Niro ve verzích 7 Edition, vize a ducha. Dokonce i vstupní varianta zahrnuje, mimo jiné, k ovládání klimatizace dvouzónová, zvukový systém, Bluetooth, volant, elektricky sklopná zrcátka, mlhovky, denní svícení LED a litá kola 16 palců. Také je stále na palubě sedm airbagů, adaptivní tempomat, včetně varování čelní srážky, autonomní nouzový brzdový asistent s detekcí chodců a varování vybočení z jízdního pruhu. Změna jízdního pruhu asistent, a cross-traffic Warner jsou volitelné v závislosti na konstrukci. To platí i pro řadu dalších komfortních a bezpečnostních prvků.

Bookmark the permalink.