auto.de testy: ECOCUT per – řezání spíše než koupit nový!

Stěrače jsou vystaveny extrémním podmínkám denně, pokud počasí, špína, hmyz zůstane nebo tření na disku. Dva mladí vynálezci nápad a vyvinul zařízení, se kterým je možné obnovit staré obnošené stěrače přímo na vozidle. Zčásti drahý nákup nové stěrače tak může být odloženo v současné době. auto.de testovali ECOCUT Pro, stahovák pro staré stěrače.

Sice trochu skeptický, byl jsem, když držel jsem ECOCUT za poprvé v ruce. Nicméně, kvalitní povrchová úprava a dojem ze zařízení mě přesvědčil. Stručně řečeno, jsem studoval návod k použití. Po více než rok v provozu, to muselo být obnovena požadováno moje stěrače.auto.de testy: ECOCUT per - řezání spíše než koupit nový!

auto.de testy: ECOCUT per - řezání spíše než koupit nový!
Copyright: auto.de

přihláška

Podle pokynů, vyčistit I na začátku stírač s dodanou houbou. Vzhledem k tomu, já používám ECOCUT za poprvé se svými stěračů, vybral jsem si vedou 1 tlačit zařízení na stírací chlopně. Tam mírně zahnutý, dokud jsem mohl umístit ECOCUT za finále. S mírným tlakem do zařízení, čepel klouže podél kaučuku. A druhý stírací I uříznout stejným způsobem. Ale tady musím si stěžují, že se zastavil malý „gumový nos“ v obou stěračů. auto.de testy: ECOCUT per - řezání spíše než koupit nový!

auto.de testy: ECOCUT per - řezání spíše než koupit nový!
Copyright: auto.de

Po opětovném Ansetzten zařízení, to však mohl odstranit. Podobně, Schneider pracoval v zadní stěrač. Nyní se těším na výsledek stírání. Výsledkem perfektně, žádné pruhy.

závěr

Náklady na stěrače jsou různé. Žehlení nebo Flachbalkenwischer nákladů mezi 15,00 EUR a 42.00 EUR. Standardní stěrače jsou již k dispozici od 8,00 EUR. Původní stěrač výrobcem vozidla jsou samozřejmě mnohem dražší.auto.de testy: ECOCUT per - řezání spíše než koupit nový!

auto.de testy: ECOCUT per - řezání spíše než koupit nový!
Copyright: auto.de

A tak ECOCUT pro levnější alternativou k dokončení výměny stíracích lišt. Stěrače může být obnovena dvakrát s hákem, takže pak získání ECOCUT na výši z 15,95 EUR vyplatí. Kromě toho čepel podle výrobce stojí pevně okolo 20 žádostí a 10 vozidel, takže ECOCUT může být použit na několikrát. Stručně řečeno, invenční nápad, který funguje. auto.de přeje tým ECOCUT za každý úspěch!

ECOCUT per k dispozici přímo v prodejně na adrese: http://www.ecocut-pro.de/

Bookmark the permalink.